таунхаси Villa Magnolia:
приватне життя особистостей
ЄВРОПЕЙСЬКА КОНЦЕПЦІЯ ЖИТТЯ
Львів, вул. Пасічна, 154а
Ласкаво просимо до таунхаусів
ЖК Villa Magnolia!
ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР
Таунхаус містить лише 3 квартири, тому дарує тишу та усамітнення. Це справжній рай для інтровертів або тих, чиє життя перевантажене стресами та спілкуванням.
ВИШУКАНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Функціональний дизайн виключає «зайвий» простір.
Завдяки 2-сторонній орієнтації вікон та французьким балконам (вікна до рівня підлоги) – квартири сонячні та сповнені повітрям.
КОМФОРТНА САМОТНІСТЬ
Квартира таунхаусу має приватну зелену ділянку. Можна, нарешті, вимкнути гаджети, поринути у власні думки, почитати, насолодитися спокоєм.
ІДЕАЛЬНІ УМОВИ РОБОТИ
На території таунхаусу можна розташувати сучасний офіс, створивши особистий Всесвіт. В якому є тільки ти і все те, що тобі подобається.
Ми поважаємо людину та її особистий простір,
тому потурбувалися про додатковий комфорт:
Спілкування з природою
Затишне внутрішнє подвір'я не має автомобілів. Для поливу рослин та газонів збирається дощова вода. Поряд - великий лісопарковий масив площею 523 га (Винниківське лісництво).
Камерна атмосфера
Територія захищена від сторонніх очей. Сек'юріті-сервіс 24/7, система відеонагляду - 57 камер. Картковий доступ на територію та в будинки. До кожної квартири підведена система сигналізації - охоронна, пожежна, газова.
Без зайвих витрат
Ощадне використання електроенергії: сонячні колектори, LED-освітлення загальної території. Часткова енергетична автономія житлового комплексу.
Будьте серед своїх!
Залишайте заявку та отримуйте персональну пропозицію:
Дякуємо за контакт!
Компанія "ВАШ ДІМ" вдячна вам за зворотній зв'язок!
Ми будуємо великі житлові комплекси, де головними є повсякденні потреби людини. Розвиваємо інфраструктуру, дотримуємося стандартів якості, піклуємося про життєвий простір, аби ви почувалися щасливими та проживали поруч з нами найліпші роки.

Будемо раді бачити вас серед наших сімей у Львові.

Ласкаво просимо додому!
Made on
Tilda